![](https://static.wixstatic.com/media/11062b_0f1e951461494c1894d86c9ab85a11cff000.jpg/v1/fill/w_1920,h_1080,al_c,q_90,enc_avif,quality_auto/11062b_0f1e951461494c1894d86c9ab85a11cff000.jpg)
Тернопіль, вул. 15 Квітня 6а
+38 (098) 434-29-46
FAQ
-
Як розраховується вартість запису?
Вартість запису розраховується залежно від часу. Відлік починається з етапу налаштування звуку, оскільки пошук звуку є частиною творчого процесу.
-
Як обчислюється час роботи?
Оплачуваний час відраховується з моменту призначеного старту роботи. Перерви в роботі та запізнення також враховуються, оскільки в цей час працює студійне обладнання і витрачається електроенергія.
Наприклад: Запис призначено на 16:00. Звукорежисер прийшов на студію завчасно, о 15:30, увімкнув обладнання та підготував робоче місце. Музикант запізнився і підійшов до 16:15. Робота розпочалася о 16:30, оскільки музикантові потрібен був час, щоб приготуватися до запису. У процесі роботи була перерва на відпочинок тривалістю 20 хвилин. Робота закінчилася о 19:00. Оплачуваний час – 3 години, починаючи від договірного часу та включаючи технічні перерви. При бажанні Ви можете бути присутнім під час зведення та монтажу, щоб самостійно фіксувати час.
-
Що необхідно для запису музикантам?
Обов'язково – ідеальне знання матеріалу. Вокалістам треба бути "в голосі". Гітаристам – свіжі струни. Для активних електроінструментів – нові батарейки. Барабанщикам – нові палички. І ще не обійтися без гарного настрою, оптимізму та розуму, відкритого новим ідеям.
-
Чому ми робимо саме так, а не інакше?
Всі наші рекомендації засновані на досвіді та спрямовані на оптимізацію роботи та покращення якості творчого матеріалу. Ми з радістю розглядаємо усі конструктивні пропозиції. Остаточне рішення в будь-якому випадку залишається за Вами, тому що саме ви найкраще розумієте свій творчий задум.
-
Які правила роботи на студії?
Дотримуватися всіх рекомендацій звукорежисера, відповідального за процес запису. Не чіпати студійне обладнання самостійно, без його дозволу. Не ходити по комутації. Не торкатись звукооформлення.
-
Скільки зберігаються матеріали запису на студії?
Усі матеріали запису зберігаються на студійному комп'ютері півроку з моменту завершення роботи.
-
Як отримати готову роботу?
Готові роботи (аудіофайли, відеофайли) можна отримати на студії. Фінальна робота записується на носій клієнта – флешку, жорсткий диск, карту SD. Не рекомендуємо пересилання готових робіт по мережі, наприклад, через файлообмінники або електронну пошту. Передача аудіотреків або відеокліпів онлайн пов'язана з ризиком пошкодження файлів та зниження їх якості. Через Інтернет можна передавати лише додаткові матеріали, проміжні або ознайомлювальні дані. Готові роботи можуть бути відправлені по мережі лише як виняток.
-
Якщо я забронював час на студії, але мені потрібно перенести запис на інший день/час?
Необхідно попередити не менше ніж за добу про перенесення дати та часу запису. В іншому випадку при невикористанні заброньованого часу Вам необхідно буде сплатити годину студійної роботи.
-
Чи можливо працювати на студії зі своїм звукорежисером?
Студія надає таку можливість. У цьому випадку студійний звукорежисер буде присутній при записі як звукоінженер і контролюватиме, що студійне обладнання використовується відповідно до всіх правил експлуатації.
-
Як користуватися студійними музичними інструментами та обладнанням?
Якщо Ви бажаєте скористатися студійними музичними інструментами (гітари, ударні тощо), перед призначенням запису необхідно уточнити, чи потрібний інструмент буде знаходитись на студії в день запису. Для використання студійних гітар та бас-гітар необхідно принести із собою нові струни (які Ви після запису заберете із собою). Струни на музичні інструменти для запису не надаються.
При використанні студійних музичних інструментів та обладнання необхідно дотримуватися правил їх експлуатації. Зокрема це стосується заліза для ударних. Якщо Ви не знаєте, як експлуатувати обладнання - зверніться за допомогою та порадою до звукорежисера, відповідального за процес запису.
Студія залишає за собою право відмовити у наданні музичних інструментів або обладнання при неналежному його використанні.
-
Чому ми просимо вас перевзутися на студії у чисте взуття?
Ми намагаємось підтримувати на студії чистоту. Крім того, на підлозі комутація, що легко продавлюється, тому, щоб її не пошкодити, краще використовувати взуття з м'якими підошвами.
-
Що передбачається у випадках виникнення на студії непередбачених обставин, які створюють перешкоди здійсненню якісного запису?
У разі виникнення на студії непередбачених обставин, що перешкоджають запису, робота зупиняється, поки фактори, що перешкоджають запису, не будуть усунені. Час такого простою не враховується під час оплати. Також клієнт має право перенести запис на інший час або відмовитися від запису. Це правило не поширюється на випадки, коли запис не вдається здійснити з вини клієнта.
-
Чому час роботи звукорежисера обмежений 4-ма годинами на день?
За нормами робочий час звукорежисера складає 4 години на добу. В середньому через такий час людський слух змучується та стає менш чутливий. Подальша робота може призвести до помилок в роботі та створенню неякісної фонограми.